ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Паломництво до Києва

Життя парафії 2018

Паломництво до Києва
10 червня францисканська спільнота Судововишнянського костелу разом із настоятелем о. Берардом побувала в старовинному, водночас молодому Києві.
Знайомилися ми із історією Києва, пройшовшись Хрещатиком та Набережною вздовж широкого Дніпра. Побувавши на Святій Месі в костелі св. Олександра, Володимирському, Михайлівському соборах та інших святих місцях, наша спільнота духовно збагатилась. Ваблять своєю красою церква св. Софії, дзвіниця з її особливою архітектурою і залишки пам’ятних Золотих воріт.

Паломництво до Києва

А у мальовничому куточку біля підніжжя гори – Андріївська церква та пам’ятки мистецтва й архітектури Києво-Печерської лаври. Помолившись за душі Небесної Сотні на майдані Незалежності, вирушили на екскурсію пароплавом по Дніпру. Всі залишилися дуже задоволені і вдячні нашому настоятелю о. Берарду за цікаву, зворушливу і духовно насичену паломницьку екскурсію. Дякуємо Богу за можливість побувати в Києві.

с. Галина Мартинець

Паломництво до Києва Паломництво до Києва Паломництво до Києва


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)