ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Нас об׳єднала любов

Без категорії

У неділю, 27 жовтня, відбулося велика подія, бо до нашої спільноти завітали ковельчани. Після Святої Меси, яку звершив отець Радослав Ходаніцький, всі зібралися на молитву і агапу в парафіяльному домі. Під час зустрічі привітали сестер Ольгу Левандовську, Тамару Михайлюньо, Лілію Батуру, Єлизавету Білинську, Софію Ковальчук з днем народження, який вони святкували протягом останніх місяців.

Духовний наставник о. Берард виголосив конференцію з теми «Франциск і Магомет» з нагоди 800-річчя з часу паломництва св. Франциска в Єгипет до султана Малікаль-Каміля. Братерська зустріч оживилася радісним співом, розмовами, чаюванням і смачненьким тортиком. Дух францисканської любові, радості наповнював присутніх. Взявшись за руки, всі заспівали пісню «Хай нас з׳єднає любов». Повернувшись до храму, сестри Лілія Батура та Софія Ковальчук з Ковеля урочисто прийняли І тимчасові обітниці, а сестра Єлизавета Білинська продовжила свою формацію в Новіціаті.

Францисканці з Судововишнянської спільноти радісно привітали сестер з Ковеля. Отець-настоятель вручив пам’ятні подарунки сестрам-францисканкам. Отець Радослав виголосив конференцію «Мучеництво та Євхаристія», в якій згадав про три види мучеництва: червоне (коли святі проливають кров за Христа), біле (життя богопосвячених осіб), сіре (життя у подружжі). Мучеництво тісно пов’язане з таємницею Євхаристії, а саме: беручи участь в Євхаристії, ми вчимося від Ісуса давати себе для інших (ламати). Дякуємо триєдиному Богу і святому Франциску за цей дивовижний дар любові, за покликання до Францисканського Ордену Світських, а також дякуємо нашим духовним наставникам, які допомагають нам долати труднощі, бачити свою недосконалість, людську слабкість, удосконалюватись, зростати у вірі, наслідувати Ісуса Христа згідно з навчанням і прикладом св.Франциска з Ассизі.

burst
burst


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)