ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Великопісні реколекції у Судовій Вишні

Життя парафії 2019

З 5 по 7 квітня в парафії Матері Божої Допомоги Вірних проходили реколекції, які проводив о. Валентин Токар з Закарпаття. Центральною темою духовних вправ було таїнство сповіді і його плоди.
У перший день реколекцій о. Валентин зосереджує увагу на таких питаннях:«Що таїнство сповіді даєнам,як людям? «Що Бог нам пропонує? «Плоди, які приносить таїнство сповіді». Священик наводить приклад св. Петра, який творить чудеса, пояснюючи, як апостол до цього дійшов.


На кінець проповіді священик заохочував, щоб ми нашу сповідь приймали, як джерело милосердя, благодаті, яку Христос дає для кожного. Задуматися над тим, наскільки ми готові цю ласку прийняти.
У суботу проповідник зупинився на стані духовного перемінення св. Петра, який, зрадивши Ісуса, досвідчив великого Божого Милосердя завдяки глибокій вірі, тана постаті Юди, який, зрадивши, пожалів про свій вчинок, покаявся, але не прийняв Божого Милосердя. Кожному з нас Бог пропонує цілковите прощення, воскресіння в таїнстві сповіді. Що ми виберемо, залежить від нас.
У цей же день була Хресна Дорога для учнів суботньої школи з вивчення польської мови та культури.
У неділю отець-реколекціоніст звертається до присутніх, щоб ми жили по-новому, йшли вперед, всі свої зусилля скеровували «до нагороди високого Божого покликання», віднайшли Божу любов, змінили своє життя.
Після Святої Меси Роман Веселівський від імені всіх парафіян подякував
о. Валентину за змістовні реколекції. Богу нехай буде подяка.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)