ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч ФОС у Судовій Вишні. Вітання о. Берарда Задойко з 25-річним ювілеєм священства

Життя парафії 2018

Зустріч ФОС у Судовій Вишні.

У неділю, 17 червня 2018 року, після Святої Літургії францисканці знову зустрілися в парафіяльному домі, щоб єднатися в молитві. На початку зустрічі всі молилися за зміцнення у покликанні, за дітей, які перебувають на відпочинку з о. Франциском, за іменинників. Цей день для спільноти був наповнений великою радістю, адже сьогодні ми вітали нашого настоятеля з 25-річним ювілеєм священицького служіння, який о. Берард відзначатиме 3 липня. Після привітань і співу «Многая літа» розпочалася святкова агапа.

Зустріч ФОС у Судовій Вишні.

Сестра Галина Мартинець поділилася приємними та захопливими враженнями від поїздки до Києва членів ФОС на чолі з о. Берардом. Ще однією гарною подією цього дня було те, що до Постулату вступив брат Володимир Глоговський. Дуже приємно, що наша спільнота збільшується і духовно зростає. Радо привітавши бр. Володимира у спільноті, далі брати і сестри у св. Франциску слухали конференцію, яку виголосив духовний наставник «Про о. Альберта Хмельовського». Закінчилася братерська зустріч молитвою за померлих і благословенням о. Берарда. Дякуємо Небесному Отцю за те, що єднає нас у любові.

С. Марія Чорна.

 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)