ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Братерська зустріч ФОС

Життя парафії 2018

Братерська зустріч ФОС Братерська зустріч ФОС

11 березня, в неділю, відбулася зустріч францисканського ордену світських. Після Святої Меси члени спільноти єдналися на молитві в парафіяльному домі. О. Берард поблагословив присутніх, і всі привітали сестру-настоятельку Броніславу та сестер Надію і Галину з днем народження, яке вони святкували на початку березня. Після смачної агапи духовний наставник розпочав конференцію з теми «Св. Франциск про братерство». Потім брати і сестри обговорювали почуте, ділилися своїми переживаннями. Зустріч закінчилася у дусі францисканської радості, спільною молитвою про покликання та за померлих. Богу хай буде подяка.

Братерська зустріч ФОС

У цей же день члени спільноти ФОС та вірні костелу Матері Божої Допомоги Вірних разом з настоятелем о. Берардом взяли участь у Хресній Дорозі, яка проходила вулицями нашого міста. Розпочалася вона від освяченого хреста під будівництво храму св. Архангела Михаїла і завершилася внесенням хреста у церкву Преображення Господнього. Дерев’яний хрест від стояння до стояння несли священики, представники різних конфесій. Парафіяни костелу несли хрест від каплиці Матері Божої до свого храму. Дякуємо Богу за цей прояв великої любові до нас, і пам’ятаймо, що Отець Небесний ніколи не залишить нас у труднощах.

С. Марія Чорна.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)