ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

ІХ піше паломництво до Пресвятої Діви Милостивої

Життя парафії 2017

28 червня парафіяни костелу Матері Божої Допомоги Вірних приймали паломників, які вирушили з Жешува і прямують до Львова. У прощі взяли участь люди з різних регіонів Польщі. Зібрані разом з о. Берардом вірні радо зустрічали прочан перед брамою костелу. Після цього всі увійшли до храму помолитися.

Організатори прощі подарували для парафії настоятелю о. Берарду орнат (фелон) на згадку про ІХ піше паломництво до Пресвятої Діви Милостивої у Львові. Після спільної молитви прочани вийшли на парафіяльне подвір’я, щоб почастуватися смачним обідом, який з любов’ю приготували судововишнянці. Втомлені та щасливі, паломники подякували за братерську гостинність. Вирушаючи в дорогу зі своїми священиками, вони молилися про потрібні благодаті для всіх мешканців міста, які допомагали прийняти паломників. Богу хай буде подяка.

с. Марія Чорна ФОС

 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)