ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні.

Життя парафії 2017

Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні.

Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні.

У неділю 30 квітня відбулася Пасхальна зустріч францисканського ордену світських, яку очолив настоятель парафії о. Берард Задойко. Після Святої Меси члени спільноти зібралися в парафіяльному домі на молитву і смачну агапу (почастунок). Пізніше о. Берард поблагословив францисканців, і всі привітали з днем народження с. Дарію Веселівську, с. Марію Павлів і с. Лесю Пудловську, які вони святкували у квітні. Наступним етапом зустрічі була конференція «Євангелисти про Воскресіння Ісуса Христа», яку виголосив о. Берард. Потім сестри Броніслава та Марія ділилися своїми враженнями від подорожі в Яблуницю, де відбулася Школа Духовності Святого Франциска. Вони в тезах виклали основну інформацію, що стосується францисканської духовності, наголосили на тому, який спосіб життя повинні провадити світські францисканці. Все завершилося захоплюючою дискусією.
Оскільки у цьому місяці закінчився період формації с. Яніни Палій в Новіціаті, то вона виявила бажання скласти свою першу Тимчасову Обітитницю ФОС в присутності братів і сестер у храмі. Всі привітали с.Яніну і побажали їй духовного зростання на дорозі євангельського життя у францисканській родині. В кінці духовний асистент поблагословив усіх присутніх. Богу хай буде подяка.

Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні. Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні. Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні. Пасхальна зустріч ФОСу в Судовій Вишні.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)