ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:” Чи знаєш цей край”.

Життя парафії 2017

Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:" Чи знаєш цей край". Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:" Чи знаєш цей край".

У суботу 21 січня у Суботній школі з вивчення польської мови та культури відбулася дві важливі події. Перша – це конкурс «Чи знаєш ти цей край?!» , який організували члени польської спільноти з Ополя для учнів школи. Школярі добре підготувались до конкурсу, адже він вимагав ґрунтовних знань з історії, літератури, географії  Польщі.

 

Всі учасники показали  хороші результати своєї праці і отримали маленькі сувеніри на згадку про участь у конкурсі, а переможцям вручили подарунки. Всі діти  залишились задоволені. Друга подія – це шкільний оплаток, на якому були присутні вчителі, діти, батьки, бабусі, дідусі, члени польської організації з Ополя. Отець Берард поблагословив присутніх, після чого всі обмінювались побажаннями. Все закінчилося смачним частуванням, радісним співом колядок і приємним спілкуванням у дружній атмосфері.

Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:" Чи знаєш цей край". Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:" Чи знаєш цей край". Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:" Чи знаєш цей край". Оплаткова зустріч в польській школі. Конкурс на тему:" Чи знаєш цей край".


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)