ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч ФОС

Життя парафії 2017

Зустріч ФОС Зустріч ФОС

У неділю, 12 листопада, відбулася зустріч ФОС. Після Святої Меси брати і сестри зібралися у храмі, щоб відновити свої францисканські обітниці. Перші тимчасові обітниці склала сестра Ірина, другі – сестри Іванна і Оксана, треті тимчасові обітниці склали сестри Галина та Марія, щоб удосконалювати своє життя згідно з Євангелієм, наслідуючи Господа нашого Ісуса Христа за прикладом св. Франциска. Після закінчення формаційного періоду у Постулаті сестра Ольга була прийнята до Новіціату. Потім усі прийшли в парафіяльний дім, щоб продовжити святкування. Члени спільноти привітали з днем народження сестер Тамару, Марію, Ольгу та Ірину, яке вони відзначали протягом жовтня, листопада. Усім заспівали «Многая літа» і розпочали агапу.

Духовний асистент провів конференцію з теми «Послух», після якої розпочалося обговорення. Зустріч закінчилася молитвою за померлих і благословенням о. Берарда. Піднесені родинною атмосферою зустрічі, з гарним настроєм, францисканці повернулися додому. Дякуємо Богу і св. Франциску за дари духовного зростання і братерської радості, які ми отримуємо у францисканському покликанні. Підготувала с. Марія Чорна.

 

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)