ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Христос народився! Славімо Його!

Життя парафії 2016

Христос народився! Славімо Його! Христос народився! Славімо Його! Христос народився! Славімо Його!

«Не бійтесь, бо я звіщаю вам велику радість, що буде радістю всього народу: сьогодні народився вам у місті Давидовім Спаситель, Він же Христос Господь. І ось вам знак: Ви знайдете Дитя сповите, що лежатиме в яслах» (Лк 2, 10-12).
25 грудня вся наша римо-католицька громада святкувала Різдво Христове. Традиційно у нашій парафії відбувалися урочисті богослужіння. Святкування розпочалися вночі о 23-00 Святою Месою — Пастиркою.


Після Святої Меси діти з Суботньої школи з вивчення польської мови та культури представили парафіянам і гостям різдвяне дійство – вертеп із колядками, коротенькими виставами з біблійної історії народження Сина Божого. Діти щиро і майстерно виконували свої ролі, що викликало захоплення у глядачів. Після завершення виступу учасників привітали гучними оплесками. Директор школи п. Ірина подякувала вчителям п. Іванні та п. Лесі за підготовку до свята.

 

Христос народився!  Славімо Його! Христос народився!  Славімо Його! Христос народився!  Славімо Його! Христос народився!  Славімо Його!


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)