ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні.

Життя парафії 2016

Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні.

В понеділок 23 травня  о 17-30   з нагоди святкування року Милосердя  в архідієцезії Львіській, до парафії в Судовій Вишні, привезли  образ Милосердного Ісуса.

Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні.Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні. Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні. Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні.

Молитва до Милосердного Ісуса за дорогу людину.

Наймилосердніший, Господи Ісусе Христе, котрий також мав на землі улюбленого учня і родину коханих друзів – серцем і душею Тобі відданих – пам’ятай, що і я маю особу (родину) особливо мені дорогу і над життя улюблену.
Прошу Тебе через любов до пресвятої твоєї Матері, Матері прекрасної любові, благаю Тебе через приязнь, яку відчував до родини Лазаря і до невинного Іоанна, улюбленого учня, пам’ятаючи про незбагненні скарби таємниці Свого Милосердя – поклич цю дорогу мені людину до ліпшого пізнання і палкішої любові Твого співчуваючого серця; оберігай її на життєвих дорогах від кожної небезпеки, зберігай в благодаті і здоров’ї, благослови в праці і добрих намірах, освітлюй і керуй нею в її працях і намірах, оберігай її крилами Твого Провидіння.
Вчини, добрий Ісусе, щоб ми вдвох, завжди розділяючи радість і журбу, у взаємній любові назавжди залишались Тобі вірні, підтримували один одного, довірялися Твоєму безмежному Милосердю, поширювали його і прославляли своїм життям і апостольським вчинком, щоб в такий спосіб заслужили на вічне життя. Амінь.

Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні. Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні. Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні.

Перегринація образу Ісуса Милосердного в Судовій Вишні.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)