ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч ФОС в Мостиськах

Життя парафії 2016

Зустріч ФОС в Мостиськах

01 березня 2016 року в Мостиськах відбулася зустріч францисканського ордену світських. 17-30 францисканці молилися Хресну дорогу.
Після Святої Літургії о 18-00 сестри ФОС зібралися на спільну зустріч. На початку читали послання папи Франциска на Великий Піст, про Місіонерів Милосердя.

Духовний асистент виголосив конференцію на тему: “Францисканський знак ТАU”, і вивчали Генеральну конституцію ФОС 53-54 cтатя, читали листи св. Франциска про піст та покуту. Духовний асистент заохотив до участі в Євхаристійній адорації «24 години з Ісусом».Запросив брітів і сестер до участі в ре колекціях на Закарпатті з 6 по 8 березня. Зустріч закінчилася молитвою по покликання та за померлу с. Марію Матуш ФОС.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)