ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Вічні обіти в спільноті ФОС.

Життя парафії 2016

Вічні обіти в спільноті ФОС

Вічні обіти в спільноті ФОС

22 листопада – спомин мучениці Св.Цецилії – покровительки церковної музики, хористів
Францисканська спільнота у Судовій Вишні має черговий привід для радості. У вівторок 22 листопада після Святої меси с.Броніслава Радь урочисто склала вічні обіти перед заступником Старшої місцевої спільноти ФОС с. М. Павлів, в присутності о.Берарда, двох свідків сестер Дарії Веселівської, Марії Новіцької та в оточенні сестер-францисканок.


Підійшовши до вівтаря, сестра зачитала формулу професії (Обітницю):
Я, сестра Броніслава, у благодаті з ласки Божої відновлюю обітниці Святого Хрещення та присвячую себе служінню Божого Царства. Обіцяю в моєму світському стані протягом всього життя в усьому керуватися Євангелією Ісуса Христа, живучи у Францисканському Ордені Світських згідно з вказівками його Регули. Нехай благодать Святого Духа, заступництво Пресвятої Діви Марії та нашого святого Отця Франциска, а також братерська Спільнота завжди будуть мені допомогою, щоб я могла осягти досконалу християнську любов. Амінь.
Після обряду складання професії у братерській атмосфері відбулося святкування цієї важливої події (агапа).
Щиро вітаємо нашу сестру і бажаємо їй Дарів Духа Святого і заступництва св. Франциска у служінні Богові і людям та витривалості у покликанні до євангелічного життя.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)