ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

ПРОЩАННЯ З О. ЮЛІАНОМ ЮСЬКІВ ЧБМ У СУДОВІЙ ВИШНІ

Життя парафії 2019, Життя Церкви

Похоронну Службу Божу очолив єпископ-помічник Львівський, Едвард Кава (РКЦ), на цій же Літургії був присутній і владика кир Ніл Лущак, єпископ-помічник Мукачівський (МГКЄ).

Щоб провести в останню путь о. Юліана прибули співбрати із Польщі на чолі з о. Димитрієм Жегліном ЧБМ – вінце-архимандритом, брати із монастирів Ужгорода, Тернополя та Золочева, брати і сестри ІІІ Чину Святого Франциска, священики із околиць і міста та віряни з Судової Вишні.

Під час проповіді владика звернув увагу на те, що: “смерть о. Юліана є знаком для всіх нас, що Бог, який діяв у його житті хоче до нас промовити і через його смерть.”

Після Служби Божої зачитаний був лист-співчуття о. Даниїла Ботвіни ОБМ – провінціала Провінції арх. Михаїла (РКЦ) в Україні і висловлені співчуття інших присутніх.

Похоронено о. Юліана біля “спаської гори”, на кінець же всі брати за францисканським звичаєм затянути знану, богородичну пісню, Salve regina! Відтак усі пішли на обід.

Вічная пам’ять о. Юліану! Ми забудем, Бог ніколи.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)