ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Реколекції Західного регіону Францисканського Ордену Світських

Життя парафії 2018, Життя провінції, Життя Церкви

З 21 по 23 вересня в с. Анталовці, що на Закарпатті, відбулися реколекції Західного регіону Францисканського Ордену Світських. У реколекціях брали участь брати і сестри з Судової Вишні, Мостиськ, Ключарок, Мукачева, Рави-Руської, Львова, Коломиї. Конференції проводили духовні наставники
о. Берард Задойко та о. Андрій Нємченко, які цього року святкують свій 25-річний ювілей священства. Від імені всіх присутніх сестра Олександра Салій привітала отців з їхнім ювілеєм.

 

Присутні обіцяли підтримувати священиків молитвою. У ці дні зосередження брати і сестри під час зустрічей ближче знайомилися один з одним, єдналися в молитві, на спільній трапезі, ділилися своїм досвідом у розпізнанні покликання, обдаровуючись братерською радістю.Під час реколекцій францисканці мали нагоду вшанувати ікону Матері Божої «Цариці Францисканської Родини» з реліквіями св. Франциска, св. Клари, св. Єлизавети Угорської, яка потім продовжила своє паломництво до Судововишнянської спільноти. Повертаючись до своїх домівок,брати і сестри з Судової Вишні заїхали помолитися в костел св. Луки,євангеліста в с. Середнє, відвідали замок «Паланок» в Мукачеві. Всі щасливі повернулися додому, повні вражень і духовних сил. Дякуємо Богу за ці безмірні благодаті, якими Отець Небесний наповнює наші серця.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)