ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Відпуст у парафії Матері Божої Допомоги Вірних

Життя парафії 2019

У суботу, 25 травня, в костелі м. Судова Вишня відбулася відпустова урочистість. У цей пам’ятний день, 30 років тому, ми святкували відновлення храму. Ще одна подія, яка прикрасила свято, а саме 80 років минуло від того часу, як на наших землях у 1939 році перебував Кароль Войтила, будучи студентом Ягеллонського університету, сьогодні великий святий – Йоан ПавлоІІ.

З цієї нагоди архієпископ Мєчислав Мокшицький посвятив парафіяльну каплицю з реліквіями Йоана Павла ІІ. На святі традиційно були присутні багато священиків та монахинь, мешканці міста та паломники, мер Судововишнянської ОТГ п. Олег Станкевич.

Святу Месу очолив архієпископ Мєчислав Мокшицький, висвітлюючи у проповіді важливі події з життя Папи Римського Йоана Павла ІІ, про роль молитви в його сім׳ї. Напередодні свята, у четвер, розпочалися Дні зосередження, присвячені темі святості християнської родини, основані на вченні Папи Римського, якого називають «папою родини», які проводив о. Радослав Ходаніцький, готуючи вірних до урочистості. Після процесії навколо костелу і благословення архієпископа Пресвятими Дарами, настоятель о. Берард Задойко подякував усім присутнім і запросив на обід. Також для дітей настоятель приготував цікаву несподіванку – можливість побувати на аквагримі. Паломників пригощали смачними круасанами і бутербродами. Дякуємо Богу за ці дари, які отримала наша парафія.

btrmdn


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)