ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Урочистість Транзітус у Судовій Вишні

Життя парафії 2018

У середу, 3 жовтня, у нашій спільноті відбулася урочистість Транзітус (перехід святого Франциска до Небесного Отця). Цей день був особливим для нашої францисканської родини . Під час Вігілійної Святої Меси, яку очолив о. Берард, сестри Галина Мартинець та Марія Чорна у присутності свідків склали довічні обітниці жити згідно з Євангелієм, наслідувати приклад св. Франциска у щоденному житті.

На згадку про цю подію о. Берард подарував сестрам запалені лампадки, і побажав, щоби горіли любов’ю до Ісуса і завжди були готові на зустріч зі Спасителем. Приємним є той факт, що наша спільнота постійно збільшується, розвивається, зростаючи у вірі. Свою формацію у Постулаті закінчили сестри Ольга Городечна, Тамара Михайлюньо і брати Йосип Фіялка та Володимир Глоговський і вступили до Новіціяту. Розпочала формацію у Постулаті сестра Надія Рачинська. І тимчасові обітниці євангелічного життя у спільноті Францисканського Ордену Світських склали с. Надія Піх, бр. Олег Рафаловський, с. Ольга Левандовська, ІІ тимчасові обітниці – сестри Ірина Шептицька і Марія Захарчук.Сестри Оксана Ребій, Іванна Николишин та Яніна Палій вже склали ІІІ тимчасові обітниці.Присутні привітали сестер і братів з цією важливою подією у їхньому житті.


Під час Богослужіння Транзітус у храмі брати і сестри, тримаючи в руках запалені свічки, молилися і співали, переживаючи блаженну смерть св. Франциска.
Потім продовжили святкування смачною трапезою в парафіяльному домі. Щиро дякуємо Богу за дар покликання до ордену св. Франциска. Нехай нас єднає братерська любов.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)