ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Облаткова зустріч францисканської спільноти у Судовій Вишні

Життя парафії 2018

Облаткова зустріч францисканської спільноти у Судовій Вишні Облаткова зустріч францисканської спільноти у Судовій Вишні

 

У неділю, 14 січня, відбулася облаткова зустріч спільноти ФОС, яку очолив
о. Берард. Францисканці привітали духовного наставника о. Берарда з іменинами, які він святкуватиме 16 січня, та заспівали «Многая літа». Потім ділилися облаткою і складали один одному різдвяні побажання.

У такій радісній атмосфері розпочалася агапа (почастунок). Після закінчення трапези духовний асистент виголосив промову з теми «Необхідність прийняття покликання». Братерська зустріч продовжилася співом колядок. На кінець о. Берард поблагословив присутніх, і всі з гарним настроєм повернулися до своїх домівок. Богу подяка.

с. Марія Чорна


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)