ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Великопісні реколекції в Судовій Вишні

Життя парафії 2018

Великопісні реколекції в Судовій Вишні

Великопісні реколекції в Судовій Вишні

З 16 по 18 березня у нашій парафії відбулися великопісні реколекції, які провадив отець Даниїл Ботвіна.
У п’ятницю отець-реколекціоніст у своїй проповіді наголосив на значенні молитви в житті людини та підкреслив, що ми повинні постійно перебувати з Господом, відкривати свої серця на Божу любов, шукати і пізнавати Бога, бо Він перший кличе нас і нікого не засуджує. Після Святої Меси о.Даниїл розважав разом з вірними стояння Хресної Дороги.

Великопісні реколекції в Судовій Вишні Великопісні реколекції в Судовій Вишні

Другий день реколекцій

Хресна Дорога в Судовій Вишні

Учні та вчителі суботньої школи молилися разом з о. Даниїлом Хресну Дорогу.
Увечері під час Святої Меси о. Даниїл заохотив нас відкрити історію Старого Заповіту, щоб наблизити постаті Авраама, Ісаака, Якова, Давида, Іллі, які мають бути для нас прикладом довіри до Бога, витривалості в молитві за себе та інших.
У неділю отець Даниїл наголосив, що таїнство Покаяння та Євхаристії завжди повинні повторюватися в нашому житті, щоб кожен навчився приймати волю Божу.

Хресна Дорога в Судовій Вишні

Хресна Дорога в Судовій Вишні

Хресна Дорога в Судовій Вишні

Вірні подякували о. Даниїлу за такі змістовні і повчальні духовні вправи. Нехай Господь благословить у служінні.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)