ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Різдво Христове 2017

Життя парафії 2017

X

24 грудня о 23:00 в костелі Матері Божої Допомоги Вірних у Судовій Вишні розпочалося урочисте святкування Різдва Христового. Першу Святу Месу, яку називають «Пастиркою», в присутності парафіян і гостей очолив настоятель храму о. Берард Задойко. Розділити радість Різдва Христового та привітати римо-католицьку громаду зі святом прийшли о.Іван Тиндик, о.Михайло Чамарник, о. Василь Чамарник і брат Дам’ян Чамарник, а також мер міста Олег Станкевич. Після закінчення Святої Меси вірні співали колядки, традиційно ділилися оплатком і в радісній атмосфері обмінювалися найкращими різдвяними побажаннями. Дякуємо Богу за цей особливий час і бажаємо, щоб Дитятко Ісус народилося в кожному серці.

У цей день о 19:00 відбулося святкування Різдва Христового в Милятині в костелі св. Анни. Святу Месу звершив отець Франциск. У храмі на молитві зібралося багато людей, щоб поклонитися новонародженому Спасителю.

Різдвяний вертеп
25 грудня, в день Різдва Христового, після Святої Меси учні Суботньої школи представили парафіянам Різдвяний вертеп.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)