ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Перегринація фігури Матері Божої з Фатіми

Життя парафії 2017

Перегринація фігури Матері Божої з Фатіми

Перегринація фігури Матері Божої з Фатіми

Цього року відзначаємо 100-літній ювілей об’явлення Матері Божої у Фатімі.
23 травня о 18 годині до нашої парафії урочисто привезли фігуру Матері Божої в переддень храмового свята Матері Божої Допомоги Вірних. На Святу Месу зібралися парафіяни і гості з греко-католицької і православної церков. Проповідь виголосив отець-паллотин Станіслав, який подорожує Україною з фігурою Богородиці. Священик закликав усіх молитися на розарії про навернення бідних грішників та за мир в Україні і світі, не засмучувати Небесну Матір своїми гріхами та відступництвом. Після Богослужіння всі мали можливість віддати шану Матері Божій, подякувати за отримані дари і попросити потрібних благодатей. Також з цієї нагоди вірні цілували мощі святих Івана Павла ІІ, Жасінти і Франциска.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)