ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Оплаткова зустріч ФОС у Судовій Вишні

Життя парафії 2017

Оплаткова зустріч ФОС у Судовій Вишні Оплаткова зустріч ФОС у Судовій Вишні

У неділю 1 січня2017 року відбулася братерська зустріч францисканської спільноти,  яку очолив духовний наставник о. Берард. Усе розпочалося спільною молитвою за померлих та за мир в Україні. С. Броніслава зачитала присутнім  різдвяні привітання від Старшої регіональної ФОС та від братів-францисканців з Ковеля.  Після цього усі ділилися оплатком і складали святкові  побажання один одному. Потім співали колядки, прославляючи народження Ісуса Христа. З гарним настроєм та сповнені францисканської радості сестри повернулися до своїх домівок. Богу подяка!


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)