ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Нові покликання до спільноти ФОС

Життя парафії 2017

У четвер, 14 вересня, Ольга Городечна вступила до Постулату в присутності членів ФОС та духовного наставника о. Берарда. Всі присутні радо привітали сестру Ольгу і побажали їй благодаті Святого Духа та духовного зростання у францисканській родині.
У неділю, 17 вересня, після братерської зустрічі спільноти ФОС був прийнятий до Новіціату брат Олег Рафаловський. Францисканці привітали брата, побажали і надалі реалізувати своє покликання, сумлінно виконувати свої обов’язки у дусі християнського служіння.
Дякуємо Богу за ці дари.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)