ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч францисканської спільноти у Судовій Вишні

Життя парафії 2017

Зустріч францисканської спільноти у Судовій Вишні

Реколекції в парафії Матері Божої Допомоги вірних у Судовій Вишні.

У неділю 19 березня після Святої Меси члени францисканської спільноти єдналися в молитві разом з отцем-реколекціоністом Радославом, який у 2012 році відновив діяльність францисканського ордену світських у Судовій Вишні. На початку зустрічі духовний наставник отець Берард поблагословив усіх присутніх. Потім традиційно привітали сестер Броніславу Радь, Галину Мартинець, Надію Піх з Днем народження, яке вони святкували в березні. Також вітали с. Юзефу Дашкевич з іменинами. Після смачної агапи отець Радослав розпочав конференцію з теми «Ставлення до священиків» ( з листів св. Франциска). Ця зустріч була по-особливому сповнена радістю, бо вона проходила в період духовної віднови, після великопісних реколекцій. Дякуємо Святому Духові за цей час, проведений в молитовному єднанні, францисканській братерській любові.

 

Реколекції в парафії Матері Божої Допомоги вірних у Судовій Вишні.Реколекції в парафії Матері Божої Допомоги вірних у Судовій Вишні.Реколекції в парафії Матері Божої Допомоги вірних у Судовій Вишні.

Зустріч францисканської спільноти у Судовій Вишні

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)