ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч францисканського ордену світських.

Життя парафії 2017

зустріч францисканського ордену світських.

зустріч францисканського ордену світських.

12 лютого2017 року відбулася зустріч францисканського ордену світських. Після Святої Меси брати і сестри ФОС зібралися на спільну молитву разом з духовним наставником о. Берардом. Все розпочалося благословенням настоятеля і молитвою за померлих . За традицією члени спільноти привітали с. Іванну з Днем народження, яке вона святкувала у січні. Після смачної агапи була конференція «Що таке спільнота», в якій порушувалося питання про сутність францисканського покликання. Після дружньої розмови і духовних  настанов  о. Берарда всі з гарним настроєм повернулися до своїх домівок. Дякуємо Богу за цей дар приналежності (покликання) до спільноти ФОС.

 

зустріч францисканського ордену світських.

зустріч францисканського ордену світських.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)