ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Гості з Коніна у Судовій Вишні

Життя парафії 2017

Гості з Коніна у Судовій Вишні

У четвер, 12 жовтня, до нашої спільноти завітали гості з Коніна (Польща). Вони подарували для нашої парафії новий Месал, літургійний одяг, фігуру Фатімської Божої Матері, розарій, який посвятили після Святої Меси. У п’ятницю члени спільноти ФОС разом з настоятелем о. Берардом і гістьми з Коніна приймали участь у Святій Літургії в покинутому костелі Всіх Святих с. Годовиця Пустомитівського району. Після Меси була урочиста процесія, присвячена закінченню ювілейного року фатімських об’явлень, адже саме 13 жовтня, 100 років тому, Пречиста Діва останній раз з’явилася перед трьома пастушками – Франциском, Жасінтою та Луцією, просячи людство за їхнім посередництвом про навернення і покуту.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)