ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Великопісні реколекції

Життя парафії 2017

Реколекції – це час для зосередження, роздумів над сутністю свого існування. Ми повинні заглянути у найглибші закутки своєї душі, щиро покаятись, щоб зустрітися з живим Ісусом і радіти з Воскресіння Господнього.


У п ‘ятницю 17 березня розпочались великопісні реколекції, які тривали до неділі 19 березня. Реколекції провадив отець Радослав Ходаніцький з Ковеля, який донедавна працював у парафії в Судовій Вишні.
У духовних науках брали участь парафіяни і гості костелу Матері Божої Помічниці Вірних. Все розпочалося із сповіді і Хресної дороги. У перший день о. Радослав у своїй конференції «Ісус Христос у пустелі і спокушення його дияволом» заохочував вірних не піддаватися спокусам, бути витривалим у своїй вірі.

 


У суботу учні суботньої школи завітали в наш костел. Вони слухали науки отця-реколекціоніста про найважливіші речі, якими повинен озброїтись кожен християнин на час Великого Посту, про які говорить святий апостол Павло. Перше – це правда, якою ми маємо послуговуватися в житті, друге – щит праведності , третє – ноги, взуті в готовність миру Божого, якого маємо ми бути свідками, четверте – щит віри, яким ми повинні закриватися від ворожих нападів, не маємо сумніватися, що Господь в кожній ситуації нас захистить , наступне – шолом спасіння. Останньою зброєю є Святе Письмо, яке ми повинні читати, особливо під час посту. В кінці діти повинні були відгадати загадки зі Святого Письма. Потім вони отримали подарунки від отця Радослава.
Під час суботньої вечірньої Меси парафіяни роздумували над Притчею про блудного сина. Проповідник зосередив увагу на особі сина, який лишився біля батька. Розповіддю про старшого сина Спаситель навчає, що кожен віруючий християнин повинен від усієї душі бажати усім спасіння, радіти наверненню грішників, не заздрити Божій любові до них і не вважати себе гідним Божих милостей більше, ніж ті, хто отримує ласки від Бога і прагне змінити своє життя.
У неділю отець-проповідник закликав нас зосереджуватись під час молитви, бути єдиною спільнотою, щоб Бог прийняв нашу жертву. Потрібно пам’ятати, що Бог любить кожного з нас, і не зневірюватись.
Від імені усіх парафіян висловлюємо щиру подяку отцю Радославу за такі глибокі і змістовні духовні настанови, які, без сумніву, не залишили байдужою жодну людину.

с. Марія Чорна.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)