ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Богослужіння Транзітус у Судовій Вишні

Життя парафії 2017

У вівторок, після Святої Меси, в якій вірні випрошували потрібні ласки через заступництво св. Антонія, відбулося традиційне Богослужіння «Транзітус» – перехід св. Франциска до Небесного Отця. Усі присутні тримали в руках запалені свічки і молилися, переживаючи блаженну смерть Серафимського Патріарха. Отець Берард під час проповіді розповідав про життя св. Франциска і його перехід до вічності. Мабуть, кожен замислився над його відданістю у служінні Богу і людям. Урочистість супроводжувалася співом францисканських пісень.

У цей день до нашої спільноти вступила до Постулату с. Тамара Михалюньо, а с. Надія Піх розпочала свою формацію у Новіціяті. Радіємо з того, що
с. Марія Захарчук склала І Тимчасові обітниці вірного наслідування Христа в дусі св. Франциска на період одного року в спільноті ФОС. Цього ж дня
с. Марія Новіцька в присутності двох свідків (с. Дарії Веселівської і с. Марії Павлів) та старшої спільноти с. Броніслави Радь урочисто склала довічну обітницю Євангелічного способу життя в дусі св. Франциска. Нехай благодать Святого Духа, заступництво Пресвятої Діви Марії та нашого святого Отця Франциска завжди їм допомагають у реалізації свого покликання.
Богу хай буде подяка за отримані благодаті.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)