ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Францисканська зустріч з новим духовним наставником отцем Берардом.

Життя парафії 2016

Францисканська зустріч з новим духовним наставником отцем Берардом. Францисканська зустріч з новим духовним наставником отцем Берардом.

У неділю 13 листопада відбулася францисканська зустріч з новим духовним наставником отцем Берардом. Все розпочалося молитвою і благословенням настоятеля парафії. Після цього о. Берард  посвятив образ Св. Франциска з Ас сизі, а також привітав сестер Марію Захарчук та  Ірину Шептицьку з днем народження, які вони відсвяткували в жовтні.

Зустріч продовжилася смачною агапою і розмовою, до якої приєднався вікарій парафії о. Франциск. Потім спільно помолилися за померлих і пішли в костел. Там сестри Оксана  та Іванна  склали І тимчасові обіти, сестри Марія, Галина та Леся – ІІ тимчасові обіти, сестра Ірина була прийнята до Новіціату. Дуже приємно, що до нашої спільноти приєдналася сестра Ольга. Ми вдячні Богу за те, що наша францисканська родина збільшується і розвивається духовно.

Францисканська зустріч з новим духовним наставником отцем Берардом. Францисканська зустріч з новим духовним наставником отцем Берардом.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)