ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Святий Миколай у Суботній школі з вивчення польської мови та культури

Життя парафії 2016

У неділю після Святої Меси  до учнів Суботньої школи з вивчення польської мови та культури завітав Святий Миколай. Святкова програма розпочалося виступом учнів  молодшої групи, які показали свою неабияку артистичність. Це була велика радість для усіх. Батьки тішилися, дивлячись на майстерність виконання художніх номерів юних акторів. Після цього діти отримали гарні подарунки від гостей з Вроцлава. Директор школи п. Ірина Бехта подякувала організаторам за щедрі дари, а дітям і батькам за відповідальність у підготовці до свята.

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)