ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Нова фігура св. Антонія у Судовій Вишні.

Життя парафії 2016

Нова фігура св. Антонія у Судовій Вишні.

В тому самому часі в Судовій Вишні в районі дармолівки відбувалася подія благословення фігури святого Антонія з Падви. Фундатором котрої є місцевий мешканець Вербаускас Антоній.

Благословення фігури святого Антонія з Падви

В цьому побожному дійстві брали участь місцеві священики: о. мітрат Володимир Пустельник УГКЦ, о. мітрат Іван Тиндик УАПЦ, о. Каспер Копець ЧБМ РКЦ, о. Михайло Чамарник УГКЦ, як також і гості, кс. Владислав Дерунов РКЦ з Мостиськ і о. Юстиніан Городечний ЧБМ УГКЦ з вірними з Тернополя. Все закінчилося смачним обідом в Людмилі.

Благословення фігури святого Антонія з Падви

 


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)