ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч ФОС в Судовій Вишні.

Життя парафії 2016

Зустріч ФОС в Судовій Вишні.

13 березня 2016 року в Судові Вишні відбулася зустріч францисканського ордену світських.
Після Святої Літургії о 11-00 сестри ФОС зібралися на спільну зустріч. На початку пригадали про сенс християнського посту. Далі роздумували над 12 поганими намірами серця: розпуста,  злодійство, вбивство, перелюб, загребущість, лукавство, обман, безсоромність, заздрість, наклеп, бундючність, безглуздя. “Уся ця погань виходить із внутра людини й оскверняють її”. ( Марко 7. 20-23). Потім сестри, які брали участь в францисканських реколекціях на Закарпатті ділилися своїми враженнями з усією спільнотою.

Зустріч ФОС в Судовій Вишні.

Після цього сестра старша привітала с. Галину, с. Броніславу, с. Лесю з днем народження, а духовного асистента з іменинами, котрий вони святкували в лютому та березні. Зустріч закінчилася молитвою про покликання хворих та за померлих ФОС. Після зустрічі с. Марія Станіславівна записала всі події в книгу ФОС.

Зустріч ФОС в Судовій Вишні.

Зустріч ФОС в Судовій Вишні.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)