ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Зустріч ФОС в Судовій Вишні

Життя парафії 2016

Зустріч ФОС в Судовій Вишні Зустріч ФОС в Судовій Вишні

12 червня 2016 року в Судовій Вишні відбулася зустріч ФОС. Після святої Меси , яку брати звершили в намірах ФОС, розпочалася спільна  смачна агапа. На початку сестра старша привітала с. Оксану, котра минулої неділі відсвяткувала свій день народження. Іменинниця спекла смачне тісто. Далі сестри читали листи св. Франциска та слухали духовну конференцію на тему: “Релігія а християнська духовність”. Багато спілкувалися  співали пісні про св. Франциска.  С. Броніслава звітувала. Як пройшов національний Капітул ФОС в Острополі,  в  якому як делегат вона приймала участь.  На закінчення зустрічі до нас завітав о. Кацпер , якого всі присутні радо вітали. Помолившись за померлих  сестри повернулися до своїх домівок. Сестра секретар старанно  все занотувала  в книгу ФОС.

Зустріч ФОС в Судовій Вишні Зустріч ФОС в Судовій Вишні Зустріч ФОС в Судовій Вишні


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)