ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні

Життя парафії 2016

Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні

4 грудня 2016 року в Судовій Вишні відбувся виборчий Капітул місцевої ради ФОС. На цю урочистість завітала до нас Старша регіональна сестра Олександра Салій з Коломиї, яка провела Капітул. Функцію секретаря виконувала сестра  Христина Лопачак зі Львова. Зустріч розпочалася із коротенького знайомства. Особливо цікаво було слухати найстарших сестер, які не тільки розповіли про себе, а й поділилися своїм життєвим досвідом, згадуючи  про складні часи і витривалість завдяки неустанній молитві.

 

Після благословення духовного наставника сестра Марія Чорна зачитала звіт про роботу спільноти за останні три роки. Сестра Олександра ознайомила всіх з порядком проведення виборів. Потім почалося голосування, після якого був обраний новий уряд місцевої  Ради, який має служити протягом наступних трьох років. Старшою спільноти обрано с. Броніславу Радь, заступником –   с. Марію Павлів, форматором – с. Дарію Веселівську, скарбником – с. Юзефу Дашкевич, секретарем – с. Станіславу Звірик. Отець Берард поблагословив всіх членів  новообраної Ради. Після щирих вітань і побажань зустріч продовжилася смачною агапаю і братерським спілкуванням. Піч час святкування панувала атмосфера любові, радості, духовного єднання. Дякуємо Богу за всі отримані благодаті.

 

Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні

Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні

Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні Виборчий Капітул ФОС у Судовій Вишні


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)