ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO FRATRUM MINORUM - Ukraine

ORDO1 FRATRUM2 MINORUM3 UKRAINE4

Благовіщення Господнє – день святості життя.

Життя парафії 2016

Благовіщення Господнє – день святості життя.

На Благовіщення Господнє, день, коли також традиційно відбувається духовне усиновлення ненародженої дитини, в нашій  парафії пані Броніслава і пані Надія склали обіцянку усиновлення ненароджених дітей.

Визначення обітниці Духової Адопції Зачатої Дитини


 

Визначення обітниці Духової Адопції  Зачатої Дитини
Пресвята Діво, Маріє Богородице, всі Ангели і всі святі, сповнений(а) бажання нести допомогу в захисті ненароджених, я …. твердо постановляю і обіцяю, що від сьогодні беру в духовну адопцію одну дитину, ім’я якої відоме одному Господу, щоби протягом дев’яти місяців, кожного дня молитися за врятування його життя та за справедливе і праведне життя після народження.
Зобов’язуюсь:
Відмовити щоденну молитву в намірі зачатої дитини;
Щодня відмовити одну Таємницю Розарію; Виконати моє добровільне рішення (необов’язково).
Молитва Духовної Адопції. Господи Ісусе, за заступництвом Твоєї Матері Марії, котра народила Тебе з любові та за заступництвом св. Йосипа, котрий Тобою опікувався після народження, прошу Тебе в наміренні цієї ненародженої дитини, яку я духовно адоптував і котра знаходиться під загрозою загибелі. Прошу, дай батькам цієї дитини любов і відвагу, щоб залишили ї життя, яке Ти сам їй призначив. Амінь.


ДУХОВНІСТЬ

Святий Франциск з Ассізі є одним з найвідоміших святих Католицької Церкви. В часи середньовіччя він своїм життям і започаткованим ним францисканським рухом відновив обличчя Церкви. Сьогодні його вшановують не тільки католики, але і християни інших конфесій, і навіть невіруючі.

Докладніше »

Клара народилася у 1194 році в Ассізі в аристократичній родині Фавароне і Ортоляни Оффредуччіо. Її мати під час чування в катедрі Сан Руфіно почула голос, який пророчо звістив їй народження дівчинки: "Не бійся, жінко, ти щасливо народиш ясне світло, яке освітить світ".

Докладніше »

За порадами кардинала Гуґоліна, а також за порадами Братів, Франциск вільний від керування Орденом, мусив достатньо швидко взятися за написання тексту більш змістовного, більш конкретного і більш юридичного.


Докладніше »

"Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне - близько. … Не беріть ні золота..., ні торби на дорогу, ні одежин двох,
ні взуття, ні палиці, - бо робітник вартий утримання свого. …"

Євангеліє від Матея (Мт 10:7-16)